Знову перемога! Циганков і Довбик допомогли Жироні повторити клубний рекорд

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
512
Довбык и Цыганков

Українські легіонери Жирони допомогли своїй команді продовжити вдалу серію у чемпіонаті Іспанії

Жирона Довбика та Циганкова у матчі 4-го туру чемпіонату Іспанії приймала Лас-Пальмас. Віктор традиційно вийшов у стартовому складі господарів, а Артем знову розпочав поєдинок на лаві запасних.

На 11-й хвилині Віктор Циганков мав чудовий шанс відкрити рахунок, однак його удар низом по центру воріт парирував кіпер гостей. Артем Довбик з'явився на 72-й хвилині і під завісу матчу також мав момент, але і з його ударом впорався воротар.

Тим не менш, Жирона здобула перемогу 1:0, яка стала для неї третьою поспіль. Тим самим, команда повторила власний рекорд, адже ніколи не мала більшої переможної серії у чемпіонаті Іспанії.

Підопічні Мічела набрали 10 очок і посідають друге місце в турнірній таблиці.