Донецький Шахтар вирвався у лідери чемпіонату України

10.09.2022 19:33

Донецький Шахтар у матчі першості України здобув вольову перемогу над одеським Чорноморцем

Донецький Шахтар у домашньому поєдинку 4-го туру чемпіонату України на Арені Львів приймав одеський Чорноморець.

«Моряки» відкрили рахунок вже на 10-й хвилині. Максим Брагару відгукнувся на передачу із глибини поля, увійшов у штрафний майданчик суперника і пробив у нижній кут.

Зрівняти рахунок донеччанам вдалося через годину чистого ігрового часу. На 74-ій хвилині передачу Богдана Михайличенка ударом головою замкнув Мар'ян Швед.

І коли, здавалося, поєдинок завершиться унічию «гірники» таки змогли вирвати три очки. На сьомій компенсованій хвилині Олег Очеретько пробив здалеку з центральної зони, а Лассіна Траоре забезпечив відскок від нього у лівий кут.

Отже, 2:1 – перемога Шахтаря, яка дозволила йому з 10-ма пунктами очолити турнірну таблицю. Чорноморець із двома очками перебуває на 11-му місці.