Допомогло вилучення! Донецький Шахтар проекзаменував амбітного новачка Прем'єр-ліги

28.08.2022 17:00

Донецький Шахтар здобув першу перемогу у новому чемпіонаті України

Підопічні Ігора Йовічевича у поединку 2-го туру чемпіонату України в Києві на НСК Олімпійский приймали криворізький Кривбас – новачка УПЛ.

На жаль, у криворіжців не зміг бути на робочому місці їхній головний тренер Віталій Вернидуб, який відбував дискваліфікацію за вилучення у минулому турі.

Незважаючи на це, гості чинили гідний опір іменитому супернику і до 76-ї хвилини залишали рахунок нічийним. За дві хвилини до того стався вирішальний епізод зустрічі - друге попередження отримав Микита Татарков і достроково відпрвився відпочивати.

Шахтар відразу ж скористався чисельною більшістю і Бондаренко ударом головою з центру штрафного майданчика замкнув передачу Мудрика зі стандарту.

Цей гол і вирішив долю матчу – 1:0 на користь Шахтаря, який здобув першу перемогну у нинішній першості.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 2 тур

Шахтар – Кривбас – 1:0 (0:0)

Гол: Бондаренко (76).

Шахтар: Трубін, Михайліченко (Корнієнко, 54, Очеретько, 72), Матвієнко, Кривцов (Бондар, 63), Тейлор (Конопля, 53), Степаненко, Мудрик, Судаков, Бондаренко, Петряк, Сікан (Зубков, 62).

Кривбас: Сарнавський, Опанасенко (Шевченко, 66), Стецьків, Вернидуб, Якимець, Хомченовський, Хобленко (Банада, 75), Семенов, Волошин, Устименко (Дебелко, 82), Татарков.

Попередження: Бондаренко (79) – Татарков (48).

На 74-й хвилині вилучений Татарков (Кривбас) – друге попередження.

В наступному турі чемпіонату країни Шахтар на виїзді зіграє з Рухом, а Кривбас прийматиме Львів.

Серіал продовжується: Дніпро-1 передумав не продавати цього літа свого лідера