Донецький Шахтар пропустив сім м'ячів від Феєйноорда в Лізі Європи і завершив єврокубковий сезон

16.03.2023 21:36

Донецький Шахтар у матчі-відповіді 1/8 фіналу розгромно програв Фейєноорду і вибув із розіграшу турніру

Сьогодні у Роттердамі на стадіоні Де Кюйп у матчі-відповіді 1/8 Ліги Європи Фейєноорд приймав донецький Шахтар. Нагадаємо, перша зустріч у Варшаві завершилася внічию – 1:1.

У розпорядження Ігора Йовічевича після відбуття дискваліфікації повернулися Богдан Михайличенко, Юхим Конопля та Валерій Бондар, які й потрапили у стартовий состав «гірників». Однак це не допомогло анітрохи.

З перших хвилин матчу українці потрапили під жорсткий високий пресинг господарів і це майже негайно принесло свої плоди. Вже на 9-й хвилині Сантьяго Хіменес по центру увірвався до штрафного майданчику гостей і влучно пробив, відкривши рахунок.

У середині тайму оборона Шахтаря знову дала збій і Оркун Кокчю пробив метрів із двадцяти, подвоївши перевагу роттердамців.

На 30-й хвилині «гірники» могли відквитати один м'яч, однак, на жаль, потужний удар Георгія Судакова прийшовся у поперечку.

А на 37-й хвилині під час прострілу у штрафний майданчик м'яч потрапив у руку Юхиму Коноплі і арбітр вказав на точку. Удар Оркуна Кокчю був влучним – 3:0.

Буквально відразу по перерві помилки в захисті призвели до четвертого голу у ворота гостей і Усам Ідріссі майстерно переграв Трубіна – 4:0. На 60-й хвилині він же оформив дубль, від поперечки відправивши м'яч у сітку воріт нашої команди.

Далі розгром продовжувався – шостий м'яч дальнім ударом забив Аліреза Джаханбакш, через три хвилини Даніло ударом із меж штрафного майданчика всьоме змусив капітулювати нашого воротаря.

Після цього господарі дещо скинули оберти, і Шахтар зумів забити гол престижу зусиллми Кевіна Келсі – 1:7.

Таким чином, Шахтар вибув із подальшого розіграшу Ліги Європи, а до чвертьфіналу вийшов Фейєноорд.

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

ФЕЙЄНООРД (НІДЕРЛАНДИ) – Шахтар (Україна) – 7:1 (3:0). Перший матч – 1:1

Голи: Хіменес (9), Кокчю (24, 38, з пенальті), Ідріссі (49, 60), Джаханбакш (64), Даніло (67) – Келсі (87).

Фейєноорд: Велленройтер, Гертрейда, Траунер, Ганцко, Лопес (Расмуссен, 57), Віффер, Шиманський (Бульяуде, 57), Кекчю, Джаханбахш, Хіменес (Даніло, 57), Ідріссі (Пайшао, 62).

Шахтар: Трубін, Конопля, Бондар, Матвієнко, Михайличенко, Степаненко (Назарина, 64), Судаков, Зубков, Криськів (ДЖурасек, 46), Бондаренко (Келсі, 64), Траоре (Сікан, 54).

Попередження: Бондаренко (20), Судаков (80).