Долю протистояння між Ворсклою і Рухом, яке перервалося через тривогу, вирішив стандарт

19.10.2022 17:11

Рух у матчі восьмого туру чемпіонату України здобув мінімальну перемогу над Ворсклою (1:0).

Команди з перших хвилин спробували включити максимальні оберти, однак повітряна тривога на 22-й хвилині відправила футболістів та офіційних осіб до укриття.

Одразу після поновлення гри і відбувся епізод, що вирішив долю матчу. Єдиний у першому таймі кутовий у виконанні номінальних гостей став результативним завдяки грубій помилці Марлісона та влучному удару Довгого.

На початку другого тайму Ворскла мала чудовий шанс відновити рівновагу, однак Сефері влучив у каркас воріт. Надалі гра проходила за територіальної переваги полтавців, однак по-справжньому реальних моментів вони так і не створили.

Натомість і Рух, хоч і мав простір для проведення гострих контратак, використовував його з мінімальною ефективністю.

Відтак, підопічні Кучука здобули другу перемогу в сезоні, що дозволило їм набрати сім очок та наздогнати в турнірній таблиці своїх сьогоднішніх опонентів.