Долю поєдинку у Рівному вирішив джокер Зорі

23.10.2022 14:54
Денис Антюх. Фото fcdynamo.com

Матч між Вересом і Зорею був, як кажуть, за шість очок. Суперників у турнірній таблиці розділяло одне очко. Перемога будь-якої з команд виводила її на третє місце. Тому не дивно, що у першому таймі суперники практично не ризикували, та так, що гольових моментів не було. Здебільшого боротьба велася на підступах до штрафних, а якщо й виникали потенційні загрози біля воріт обох суперників, оборона була на висоті.

Друга половина гри вийшла веселішою. М'яч уже не так довго затримувався у середині поля. У такій грі більше пощастило луганчанам. Зокрема, на 73-й хвилині Денис Антюх, який вийшов на заміну, після сольного проходу забив переможний м'яч у цій зустрічі. 0:1.