Долю матчу Динамо — Шахтар вирішив один точний удар

03.11.2023 19:01
Категории: Топ Новини

В українському класико гірники виявилися сильнішими за динамівців

Олександр Зубков. Фото shakhtar.com

До очного поєдинку Динамо та Шахтар підходили у різному психологічному стані. Якщо гірники виграли у кубковому матчі, то динамівці не знали радості перемог уже три тури поспіль. До того і зі складом у киян було значно більше проблем. Достатньо сказати, що з різних причин не змогли взяти участь у матчі Олександр Андрієвський, Владислав Кабаєв, Віталій Буяльський, Андрій Ярмоленко та Владислав Ванат.

Тим не менш, навіть в ослабленому складі біло-сині ні в чому не поступалися супернику в першому таймі, а за гостротою господарі, можливо, були навіть кращими за Шахтар. Принаймні найбільше запам'ятався шанс у Беніто, але Різник зумів відбити м'яч після удару нігерійця, та й Караваєв не зміг вразити ціль із вигідної позиції.

Важко сказати, що у перерві говорив своїм підопічних Марино Пушич, але вже перший гольовий момент біля воріт Динамо завершився голом, На 53-й хвилині Невертон розібрався з Тимчиком і віддав розрізну передачу на хід Зубкову, який опинився між двох центральних захисників киян і таки пробив Бущана. 0:1.

Надалі підопічні Мірчи Луческу намагалися хоча б зрівняти рахунок, але Шахтар практично не дав для цього шансів. Єдиний гольовий момент, який змогли створити динамівці, так це удар з убивчої позиції від Караваєва на 90-й хвилині, але точності Олександру завадило. Гра так і завершилася мінімальною перемогою гірників.