Добили до дев'яти голів за два матчі: Динамо вдруге обіграло Партизан у кваліфікації Ліги чемпіонів

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
302
1 голос
Андрій Ярмоленко щойно відкрив рахунок у матчі Фото: Google
У вівторок, 31 жовтня, київське Динамо зіграло матч відповідь проти белградського Партизана у рамках другого кваліфікаційного кола Ліги чемпіонів.

Матч почався з доволі високого темпу, який, тим не менш, тривав не довго. Але й за цей час підопічні Шовковського змогли відзначитись. На 16 хвилині футболісти Динамо вибігали у контратаку і Владислав Ваната здавалось «запоров» гарний епізод, коли віддавав неточний пас на Андрія Ярмоленка.

Однак, у гру втрутився захисник белградців Альдо Калулу. Він неоковирно дотягнувся до м’яча і здійснив чудовий асист на Ярмоленка – 1:0.

Відео голів доступні ТУТ

Саме 28-річний ганець був безнадійно найгіршим на футбольному полі, тож ще до перерви динамівці неодноразово тисли на нього та отримували м’яч на сербській половині поля. Але у першому таймі рахунок більше не змінювався.

На старті другої половини гри виконавці Партикана створили кілька моментів, але вони не закінчились голом, а потім стався дійсно прикрий момент. на 51 хвилині Максим Д'ячук невдало приземлився після боротьби у центрі поля й, схоже, серйозно травмував плече.

Кияни радіють одному з м'ячів. Фото: Google

Далі у сербів з їх активністю нічого не вийшло, а от кияни вилетіли у контратаку і на 68 хвилині заробили пенальті. Його реалізував Ванат. Уже у компенсований час Караваєв забив з пасу Дубінчака.

Ліга чемпіонів, другий кваліфікаційний раунд

Партизан - Динамо - 0:3

Голи: Ярмоленко 16, Ванат 68, Караваєв 90+3.

Суперником українців у наступному етапі стане шотландський Рейнджерс. Матчі відбудуться 6-7 та 13-14 серпня. Перший поєдинок матиме статус домашнього.