До чвертьфіналу Ліги Європи та Ліги конференцій пробилися четверо українських футболістів

19.03.2022 18:07

Чотири з п’яти українських футболістів у складі своїх команд зуміли пробитися до чвертьфінальної стадії розіграшу Ліги Європи та Ліги конференцій.

Руслан Маліновський та його Аталанта вдруге перемогли німецький Байєр — 1:0 (після 3:2). Українець провів на полі 64 хвилини.

Андрій Ярмоленко та його Вест Гем поклали на лопатки рекордсмена за кількістю виграних трофеїв Ліги Європи та Кубка УЄФА (шість разів!) — іспанську Севілью — 2:0 у додатковий час (після 0:1). Причому вирішальний гол забив Андрій Ярмоленко, який вийшов на заміну наприкінці основного часу.

Максим Таловеров і Тарас Качараба та їх пражська Славія видали феєрію голів із австрійським ЛАСКом — 3:4 (після 4:1). Таловеров, гравець молодіжної збірної України, відіграв двічі по 90 хвилин, а от Качараба пропустив обидва матчі.

А от Роман Безус за його Гент вдруге поступилися грецькому ПАОКу — 1:2 (після 0:1). Українець вийшов на заміну на 82-й хвилині, але утримати Гент у турнірній сітці не зумів.

У чвертьфіналі Аталанта зіграє проти РБ Лейпциг (у півфіналі переможця цієї пари чекає хтось із пари Брага — Рейнджерс), а Вест Гем — проти Ліона (у півфіналі доведеться зіграти із переможцем пари Айнтрахт — Барселона). Перші чвертьфінальні матчі — 7 квітня, матчі-відповіді — 14 квітня.

У Лізі Конференцій у чвертьфіналі Славія зіграє проти Фейєноорда (7 та 14 квітня), у півфіналі наступний бар’єр — хтось з пари Марсель — ПАОК.