Дніпро-1 знову програв кіпрському АЕКу та вилетів із Ліги Європи

25.08.2022 20:52

Тепер підопічні Олександра Кучера спробують свої сили у груповому раунді Ліги конференцій

Фото scdnipro1.com.ua

Після поразки в першому поєдинку від АЕКа (1:2) Дніпру-1 у матчі-відповіді потрібно було перемагати хоча б 1:0, щоб перевести гру в овертайм. Але все пішло не за сценарієм дніпрян.

Вже на 21-й хвилині АЕК забив. Підопічні Олександра Кучера кинулися відіграватись. Моменти були, але на перерву команди пішли за рахунок 2:0 на користь господарів. Гра зроблена?

Як показав другий тайм, так. Більше того, на 78 хвилині Дніпро-1 пропустив третій м'яч. А за підсумками двох матчів рахунок виявився зовсім непристойним для української команди. 1:5.

На щастя, програвши у цій дуелі, Дніпро-1 не закінчив виступ у єврокубках. Наразі підопічні Олександра Кучера зіграють у третьому за рангом європейському турнірі — груповому раунді Ліги конференцій.

Ліга Європи. Плей-оф раунд. 2 матч (1-й матч — 2:1).

АЕК (Кіпр) — Дніпро-1 (Україна) — 3:0

Голи: Дьюрчо (21), Лопеш (45), Енгелезу (78).

АЕК: Піріч, Росалес, Мілічевіч, Гонсалес, Енглезу (Бруно Гама, 87), Ойєр, Луїш Густаву, Альтман (Гарсія, 74), Фараж, Дьюрчо (Наум, 83), Лопеш (Олатунджі, 73).

Дніпро-1: Валеф, Танчик, Сваток, Логінов (Рубчинський, 73), Бузанелло, Бабенко, Бланко, Гуцуляк (Назаренко, 58), Піхальонок, Громов (Когут, 70), Довбик.

Попереджені: Луіш Густаву (61), Лопеш (74) — Логінов (14), Бабенко (42).