Тепер на словаків! Дніпро-1 відправився за останнім шансом на євросезон у Лігу конференцій

17.08.2023 23:02

Дніпро-1 зіграв унічию в другому матчі кваліфікації Ліги Європи з празькою Славією і тепер спробує сили у відборі Ліги конференцій

Фото scdnipro1.com.ua

Дніпро-1 в Кошице приймав празьку Славію у матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Після поразки в столиці Чехії з рахунком 0:3 небагато хто вірив у прохід дніпрян в плей-офф.

Промінь надії для підопічних Олександра Кучера засяяв наприкінці першого тайму, коли Рубчинський відкрив рахунок. Однак після перерви він швидко згас – Юречка відновив рівновагу.

В підсумку – 1:1.

Ліга Європи. 3 кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь.

Дніпро-1 (Україна) – Славія (Чехія) – 1:1 (1:0). Перший матч – 0:3.

Голи: Рубчинський (45+1) – Юречка (52).

Дніпро-1: Кінарейкін, Каплієнко, Кравець (Сваток, 73), Сарапій, Пасіч, Бабенко, Піхальонок (Лєднєв, 73), Рубчинський (Танчик, 77), Горбунов (Ківінда, 64), Гуцуляк, Філіппов (Білл, 64).

Славія: Коларж, Масопуст (Доудера, 70), Голеш, Усу, Провод, Зафейріс, Оскар (Громада, 85), Шранц (Влчек, 70), Шевчік, Юречка (Юрасек, 85), Ван Бюрен (Хитіл, 75).

Попередження: Гуцуляк (25), Горбунов (70).

Таким, чином Дніпро-1 зіграє у раунді плей-офф Ліги конференцій. Суперником українців буде словацький Спартак із  Трнави.

Воротар Дніпра-1: «Кидають пляшки — значить, я викликаю в них якусь емоцію»