Дніпро-1 відірвався від конкурентів, ефектно обігравши Чорноморець

27.11.2023 19:20

У поєдинку 15-го туру чемпіонату України Дніпро-1 на власному полі розгромив одеський Чорноморець

Фото scdnipro1.com.ua

Перемога над моряками дозволяла дніпрянам очолити турнірну таблицю. Підопічні Юрія Максимова взялися за справу й на 16-й хвилині вийшли вперед — Філіппов після вкидання Адамюка з ауту розвернувся у штрафному та влучно пробив у дальній кут.

Чорноморець швидко відігрався — блискуче виконав штрафний Авагімян. Проте вже через кілька хвилин саме Авагімян отримав пряму червону картку за фол останньої надії на Піхальонку.

У другому таймі чисельна перевага господарів далася взнаки. На 49-й хвилині Адамюк обігрався з Гуцуляком і з-за меж штрафного поцілив у дальній кут. Згодом блискуча триходівка Піхальонок—Танчик—Лєднєв принесла Дніпру-1 третій гол.

На 76-й хвилині Чорноморець відіграв один м’яч, коли Кузик завершив чудову комбінацію за участю Бадібанги й Путрі. Утім, наприкінці зустрічі одесити розкрилися, чим скористалися опоненти. Танчик і Мірошніченко забили свої голи після перехоплень на чужій половині поля. Тож маємо підсумкові 5:2 на користь Дніпра-1, який лідирує в чемпіонаті.

УПЛ. 15-й тур

Дніпро-1 — Чорноморець — 5:2 (1:1)

Голи: Філіппов (16, Адамюк), Адамюк (49, Гуцуляк), Лєднєв (59, Танчик), Танчик (90), Мірошніченко (90+2) — Авагімян (22), Кузик (76, Путря).

Дніпро-1: Волинець, Адамюк, Сваток, Сарапій, Мірошніченко, Бабенко (Горбунов, 90+3), Рубчинський, Гуцуляк (Маркос Андре, 90+3), Піхальонок (Вітіньо, 78), Лєднєв (Кравець, 82), Філіппов (Танчик, 46).

Чорноморець: Варакута, Путря, Васильєв, Салюк, Брагару, Шпорн (Хадіда, 89), Кузик, Авагімян, Бадібанга, Ієде (Вакула, 86), Штогрін (Бойчук, 89).

Попереджені: Сарапій (21) — Путря (66), Бадібанга (73), Штогрін (77).

Вилучений: Авагімян (26, Ч).

Олександр Шовковський: «Я тепер чудово розумію, чому тренерську роботу порівнюють з електричним стільцем»