Дніпро-1 у другому зимовому спарингу розгромив чемпіона азіатської країни

16.01.2023 18:07
Категории: Новини

На другий спаринг турецького збору тренерський штаб дніпрян вирішив змішати два варіанти складу, які напередодні грали фактично по тайму з тбіліськими динамівцями.

Знову з перших хвилин вийшли Гомес, Пасіч, Рубчинський, Гуцуляк і Довбик, а от іншу шістку склали ті виконавці, які виходили вчора у другому таймі. Однак на взаєморозуміння між партнерами це практично не вплинуло. Дніпряни володіли відчутною перевагою, і зуміли в першому таймі втілити її у два голи.

У перерві тренерський штаб дніпрян майже повністю оновив склад, залишивши на полі тільки Адамюка і Довбика, але на якості гри це не відбилося — дніпряни продовжили повністю контролювати події на полі. У другому таймі ташкентці намагалися проводити атаки більш великими силами і цим користувалися дніпряни, які відповідали гострими контратаками. Одна з них привела до третього голу. Довбик міг довести рахунок і до непристйного, однак не реалізував жоден з двох чудових моментів.

Конрольний матч

Дніпро-1 (Україна) — Пахтакор (Ташкент, Узбекистан) — 3:0 (2:0)

Голи: Клименчук (25), Довбик (33), Танковський (62).

Дніпро-1: Костик (Юрчук,46), Адамюк, Сарапій (Порох, 46), Гомес (Сваток, 46), Пасіч (Амаш,46), Танковський, Рубчинський (Когут, 46), Танчик (Назаренко, 46), Клименчук (Підлепенець,46), Гуцуляк (Бабенко 46), Довбик.

Лента новостей

Українські інтернет казино