Дніпро-1 у божевільному трилері переграв Рух і повернувся на другу сходинку турнірної таблиці

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
742
Рух Днепр-1

Дніпро-1 вирвав перемогу у львівського Руху в поєлинку чемпіонату України

Дніпро-1 в матчі 22-го туру чемпіонату України в Ужгороді приймав Рух. Підопічні Олександра Кучера дуже потужно розпочали матч і вже на 9-й хвилині зусиллями Сарапія відкрили рахунок. Ще за 20-ть хвилин Довбик влучним ударом з одинадцятиметрової позначки подвоїв перевагу господарів.

Але надалі Рух довів, що не є хлопчиком для биття. Спочатку Таллес відіграв один м'яч, а потім жахлива помилка голкіпера Валефа, який занадто далеко вийшов із воріт, призвела до другого гола львів'ян – 2:2.

Однак дніпряни все ж вирвали перемогу. На третій компенсованій хвилині ворота супернкиа вразив Когут – 3:2.

Після цього поєдинку Дніпро-1 набрав 48 очок і повернувся на друге місце у турнірній таблиці. Відставання від Шахтаря складає п'ять пунктів, але у дніпрян гра в запасі.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 22 тур

Дніпро-1 – Рух – 3:2 (2:2)

Голи: Сарапій (9), Довбик (28, з пенальті), Когут (90+3) – Таллес (33), Климчук (38)

Дніпро-1: Валеф, Назаренко (Матарріта, 61), Сарапій, Сваток, Адамюк (Хайнер, 80), Бланко (Когут, 80), Бабенко (Танковський, 72), Рубчинський (Пеглоу, 61), Піхальонок, Гуцуляк, Довбик.

Рух: Паньків, Кітела (Лях, 46), Дідик, Слюсар, Мисик (Столярчук, 72), Довгий (Підгурський, 61), Едсон (Карабін, 72), Б.Таллес, Альваренга, Руніч (Теслюк, 90), Климчук.

Попередження: Бланко (15), Піхальонок (79), Когут (84) – Кітела (11), Довгий (54).

В наступному турі Дніпро-1 на виїзді гратиме з Інгульцем, а Рух прийматиме Ворсклу.