Ліга чемпіонів. Дніпро-1 награв лише на гол престижу в матчі з Панатінаїкосом

25.07.2023 22:55

Дніпро-1 в поєдинку кваліфікації Ліги чемпіонів без шансів поступився грецькому Панатінаїкосу

Фото scdnipro1.com.ua

Сьогодні у Кошице в першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Дніпро-1 приймав грецький Панатінаїкос.

Гості відразу захопили ігрову ініціативу і досить швидко відкрили рахунок. На 10-й хвилині Хуанкар пройшов лівим флангом, прострелив у штрафний майданчик дніпрян, які не втримали там Шпорара – 0:1. У подальшому до перерви і надалі краще виглядали греки, однак небезпечних моментів у обох воріт більше не було.

У другому таймі Дніпро-1 значно додав у активності і мав можливість зрівняти рахунок, однак удар Рубчинського з меж штрафного майданчику зблокував захисник. І тут же греки забили вдруге. Джурічич чудовим ударом низом пробив Кінарейкіна – 0:2.

На довершення усього дніпряни порушили правила у власному штрафному і Яннідіс з точки втретє змусив капітулювати українського голкіпера. До честі нашої команди під занавіс матчу Танчик таки зумів забити гол престижу, замкнувши дальню штангу.

Отже 1:3, і підопічні Олександра Кучера дуже ускладнили собі завдання виходу у 2-й кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. 3 кваліфікаційний раунд. Перший матч

Дніпро-1 (Україна) – Панатінаїкос (Греція) – 1:3 (0:1)

Голи: Танчик (90) – Шпорар (10), Джурічич (74), Яннідіс (83, з пенальті).

Дніпро-1: Кінарейкін, Кравець (Каплієнко, 73), Сарапій, Сваток (Когут, 61), Мірошниченко, Бланко (Горін, 83), Бабенко (Танчик, 83), Третьяков (Адамюк, 61), Рубчинський, Гуцуляк, Довбик.

Панатінаїкос: Бріньолі, Хуан Карлос, Магнуссон, Схенкенвелд (Єдвай, 24), Коцирас, Вільєна (Чокай, 71), Джуричич (Яннідіс, 78), Перес, Бернард (Вербич, 71), Шпорар (Манчіні, 78), Паласіос.

Попередження: Гуцуляк (69).

Матч-відповідь між Панатінаїкосом і Дніпром-1 відбудеться у наступний вівторок, 1 серпня.

УЄФА прийняв одразу два рішення щодо матчів українського клубу в Європі: подробиці