Дніпро-1 офіційно оформив перебування у своїй тимчасовій домівці

14.08.2022 18:01
Категории: Новини

Відбулося підписання контракту на оренду Дніпром-1 стадіону у словацькому місті Кошице. Кошицька футболова арена стане домівкою для дніпрян у дебютному єврокубковому сезоні, інформує офіційний сайт клубу.

«Очікування дуже приємні, — поділився під час прес-конференції з приводу укладання угоди виконавчий директор СК Дніпро-1 Андрій Русол. — Хочу одразу подякувати всім людям, які допомагають нам у важкій ситуації. Для нашого молодого клубу дебют у єврокубках є дуже важливою подією. Ми змушені шукати можливість для проведення матчів в іншій країні і дуже вдячні місту Кошице та арені за гостинність.

Віримо, що тут буде для нас, як другий дім, і ми зможемо подарувати вболівальникам позитивні емоції. Хочу запросити усіх на наші матчі. Для нас буде дуже важливо, якщо якомога більше людей відвідає стадіон, і ми будемо відчувати їхню підтримку. Кошице стане базою Дніпра-1 у першій частині сезону, що стартує менше, ніж за тиждень. Наша команда тут буде мешкати, тренуватись та грати матчі єврокубків.

У нас були інші варіанти, але коли ми приїхали до Кошице та побачили, яке тут ставлення та підтримка, вирішили залишитися. Важливим був і логістичний фактор, адже нам доведеться багато подорожувати для проведення матчів чемпіонату в Україні.

Сезон 2022/2023 для Дніпра-1 відкриється матчем плейо-фф Ліги Європи проти кіпрського АЕКу. Гра відбудеться у Кошице 18 серпня о 21.00 за київським часом.

Лента новостей