Дніпро-1 не справився з чорногорським чемпіоном: подробиці гарячого спарингу

Аватар Данило Радовський Данило Радовський
580
0 голосів
Дніпро-1 не справився з чорногорським чемпіоном: подробиці гарячого спарингу
дніпро-1-min

Дніпро-1 провів черговий спаринг в межах підготовки до другої частини сезону-2022/2023. Цього разу його суперником став чемпіон Чорногорії Сутьєска.

Початок гри був за дніпрянами, однак підводила реалізація. Не мали успіху і кілька поспіль кутових, які подали дніпряни у перший частині гри. В одному епізоді Довбику таки вдалося змусити суперників діставати м’яч з сітки воріт, але у цьому моменті рефері зафіксував гру рукою з боку форварда дніпрян.

Суперники ж в атаці частіше потрапляли в офсайди, не доводячи свої перспективні випади до логічного завершення, а їх гол також було скасовано через положення поза грою.

За 20 хвилин до завершення матчу дніпряни повністю оновили склад, залишивши на полі «свіжого» Назаренка та Бланко. На гру це не сильно вплинуло – територіальна перевага залишалася за дніпрянами. Кутовий у виконанні Горбунова ледве не призвів до автоголу у ворота чорногорців, але голкіпер зреагував на зрізку свого партнера.

У підсумку другий турецький збір спортклубівці розпочали нульовою нічиєю з чемпіоном Чорногорії.

Контрольний матч

Дніпро-1 — Сутьєска (Никшич, Чорногорія) — 0:0

Дніпро-1: Валеф, Пасіч (Назаренко,46), Сарапій, Сваток, Хайнер, Бланко, Рубчинський, Бабенко, Піхальонок, Гуцуляк, Довбик. З 70-ї хвилини: Рибак, Горбунов, Гомес, Адамюк, Кононов, Танковський, Бланко, Підлепенець, Назаренко, Танчик, Пеглоу.