Дніпро-1 на Кіпрі здобув історичну для себе перемогу

15.09.2022 21:40
Категории: Топ Новини
Фото scdnipro1.com.ua

У другому турі групового раунду Ліги конференцій Дніпро-1 на виїзді зустрічався з кіпрським Аполлоном, чемпіоном своєї країни. Усі в Україні дуже чекали першої в історії перемоги дніпрян на міжнародній арені. І, забігаючи наперед, зазначимо, що підопічні Олександра Кучера не підвели.

З перших хвилин Дніпро-1 захопив ініціативу. До такої гри гостей господарі були не готові, і вже на 11-й хвилині класна комбінація дніпрян завершилася голом, автором якого став Рубчинський. А потім настав бенефіс Довбика, який до гольової передачі в першому забитому м'ячі двічі відзначився сам — на 26-й та 45-й хвилинах. 3:0. Гра зроблена?

До середини другого тайму Дніпро-1 не давав підстав сумніватися у своїй перевагі над суперником, проте на 67-й хвилині секундна розслабленість в обороні призвела до пропущеного м'яча. 3:1.

У час, що залишився до фінального свистка, гра була обопільно гострою, могли забити як дніпряни, так і кіпріоти, проте рахунок на табло так і не змінився.