Дніпро-1 ледь не зганьбився у матчі з атусайдером УПЛ: Львів був близький до неймовірного камбеку

09.04.2023 16:21

У матчі 20-го туру УПЛ Дніпро-1 мав спокійно перемагати, однак перемога далася ціною втрати зайвих нервових клітин.

Фото УПЛ

Позиції Львова у боротьбі за виживання з кожним туром погіршуються, і галичанам тепер необхідно прагнути здобувати очки в кожній грі, незалежно від суперника.

Однак у поєдинку з одним з претендентів на чемпіонство інтригою, здавалося, і не пахнутиме. Вже на 7-й хвилині Гуцуляк відкрив рахунок, а перед перервою Довбик і той же Гуцуляк начебто зняли усі питання щодо переможця.

По перерві команда Олександра Кучера продовжувала домінувати, двічі господарі влучали у перекладину, а от Львів спершу зумів забити гол престижу, а потім несподівано скоротив відставання до мінімуму - грати залишалося ще більше десяти хвилин.

Однак сенсація все ж не сталася. Невдовзі Сарапій після подачі кутового таки закрив матч, а риску під ним підвів Довбик. Відтак — 5:2, і Дніпро-1 продовжує відставати від лідера — Шахтаря на одне очко.

УПЛ. 20 тур

Дніпро-1 — Львів — 5:2 (3:0)

Голи: Гуцуляк (7, 44), Довбик (41, 90+3), Сарапій (83) — Богунов (62), Мильченко (81).

Дніпро-1: Рибак, Пасіч (Хайнер, 54), Сарапій, Сваток, Каплієнко (Матарітта, 54), Бабенко, Рубчинський (Когут, 69), Гуцуляк, Піхальонок (Танковський, 84), Бланко (Танчик, 84), Довбик.

Львів: Рибка, Грисьо (Богунов, 61), Дитятьєв, Ґабріель, Сасовський (Никитюк, 73), Кузик, Антоніо (Алібеков, 11), Мильченко, Бєляєв, Свржняк (Мишенко, 61), Бугай (Есеола, 61).