Для Ярмоленка та Реброва сезон в чемпіонаті ОАЕ достроково закінчився: що сталося

07.05.2023 22:35

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко у чисельній більшості здобув перемогу в чемпіонаті ОАЕ

Аль-Айн Сергія Реброва в гостьовому поєдинку 25-го туру чемпіонату ОАЕ на виїзді зустрівся з Аль-Васлом. Український півзахисник  Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі «босів» і відіграв 70 хвилин без результативних дій.

Гості вже з 28-ї хвилини грали у більшості і змогли додушити непоступливого суперника аж на 12-й компенсованій хвилині — 3:2.

Втім, ця перемога нічого для команди українця не варта. Аль-Ахли Дубай також виграв і за тур до фінішу чемпіонату випереджає Аль-Айн на три очки, де-факто оформивши чемпіонський титул. В разі, якщо команди наберуть однакову кількість балів, Аль-Ахлі матиме перевагу за рахунок очних зустрічей (2:1, 1:1).

Чеміпонат ОАЕ. Ліга ОАЕ. 23 тур

Аль-Васл – Аль-Айн – 2:3 (1:0)

Голи: Діалло (5), Ліма (90, з пенальті) – Мохаммед (53, 72), Сантос (90+12).

На 28-й хвилині вилучений Васільєвич (Аль-Васл) – пряма червона картка.

Українець виграв знаковий трофей у США: подробиці гучного успіху нашого хлопця (відео)