Для виходу на Євро збірній України буде достатньо і нічиєї у вирішальному матчі: що відбувається

23.03.2024 17:17

Сьогодні, 23 березня юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) матчем проти Латвії продовжила боротьбу в еліт-раунді відбору Євро-2024 (U-19).

Фото УАФ

На 34-й хвилині наша команда повела в рахунку — після закидання Маткевича вперед Пономаренко змістився в центр і влучно пробив у лівий нижній кут воріт.

На 89-й хвилині Тутєров скористався закиданням від Ващенка, увійшов до штрафного й забив третій гол збірної України. Тож підопічні Дмитра Михайленка відсвяткували перемогу — 3:0. Про це інформує сайт УАФ.

Заключний матч еліт-раунду наші хлопці проведуть 26 березня проти Швейцарії. Для здобуття першої сходинки в групі й путівки на Євро українцям буде достатньо нічиєї.

Євро-2024 (U-19). Еліт-раунд відбору. Група 7

20.03.2024

Швейцарія — Латвія — 1:0

Північна Македонія — Україна — 0:2

23.03.2024

Україна (U-19) — Латвія (U-19) — 3:0 (1:0)

Голи: Пономаренко (34, 60, з пенальті), Тутєров (89).

Україна (U-19): Крапивцов, Гусєв, Мельниченко, Єрмачков, Дрозд (Стрюков, 90), Кревсун (Шевченко, 90), Ващенко, Гаджиєв (Цуканов, 67), Синчук, Пономаренко (Дубровний, 74), Маткевич (Тутєров, 67).

Латвія (U-19): Чеверс, Тіхоновічс, Пурс, Смірновс, Лієпіньш (Лорманіс, 84), Кангарс (Валутадатілс, 67), Єссе, Ямонтс, Грабовскіс (Барковскіс, 84), Бочс (Івуланс, 61), Евелонс (Межсаргс, 61).

Попереджені: Дрозд (38), Кревсун (57), Єрмачков (85), Дубровний (87) — Кангарс (30), Єссе (55).

Швейцарія — Північна Македонія — 2:0 (1:0)

Час початку матчів — київський.

Переможці груп еліт-раунду приєднаються до господаря, Північної Ірландії, у фінальній стадії, яка проходитиме 15—28 липня 2024 року і стане відбором від УЄФА до ЧС-2025 (U-20).