Динамо в урізаному складі вирушило до Австрії

04.07.2023 15:02
Категории: Новини

Київське Динамо відправилося на навчально-тренувальний збір до Австрії

Фото fcdynamo.com

Як повідомляє офіційний сайт клубу, завершився перший етап підготовки Динамо до сезону, який проходив у Києві. 3 липня біло-сині відправилися в австрійський Клагенфурт.

Із Києва на збір до Австрії вирушили: воротарі — Георгій Бущан, Валентин Моргун, Денис Ігнатенко; захисники — Крістіан Біловар, Антон Боль, Владислав Дубінчак, Максим Дячук, Навін Малиш, Денис Попов, Олександр Тимчик; півзахисники — Олександр Андрієвський, Сергій Булеца, Віталій Буяльський, Беніто, Самба Діалло, Назар Волошин, Владислав Кабаєв, Олександр Караваєв, Богдан Лєднєв, Антон Царенко, Микола Шапаренко, Володимир Шепелєв, Олександр Яцик; нападник — Ігор Горбач.

Зазначимо, що до цього списку не потрапив Денис Гармаш, який вирішує питання щодо свого майбутнього. Також нагадаємо, що влітку столичний клуб покинули Артем Бєсєдін (контракт розірвано), Микита Бурда (перейшов у Колос), Микита Кравченко (орендований Поліссям). Водночас, на збір вирушили Крістіан Біловар і Сергій Булеца, які повернулися з оренди.

Динамівці, які були задіяні в національній та молодіжній збірних України, а також решта легіонерів, приєднаються до команди вже безпосередньо в Австрії.

Збір триватиме до 21 липня. Кияни зіграють із одноклубниками з Бухареста (5 липня), австрійським Вольфсбергом (8 липня), швейцарським Янг Бойз (12 липня), кіпрським Арісом (16 липня), аравійським Аль-Гілялем (19 липня).

Шестеро гравців київського Динамо забили дебютні голи за першу команду

Лента новостей