Аватар Сергій Дем'янчук Сергій Дем'янчук
951
фенер-дк-лє-3-min
Фото uefa.com

Матч Ліги Європи Фенербахче — Динамо мав свій підтекст. Ці суперники вже зустрічалися цього сезону в другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів і в тій дуелі сильнішою виявилася українська команда.

Не дивно, що турки горіли бажанням взяти реванш, тому з перших хвилин почали діяти агресивно, часом грубо. Динамівці не стали терпіти і відповіли супернику тим самим. До середини першого тайму опоненти заробили на двох 12(!) фолів. Як такого футболу не було, як і ударів по воротах. Була гра характерів.

Перший по-справжньому небезпечний момент виник на 25-й хвилині. Але після подачі кутового та ударів від Салаі та Густаво Енріке Бущан врятував команду. Це стало сигналом для господарів до активніших дій на половині поля Динамо. Моменти біля воріт Бущана почали з'являтися дедалі частіше і на 35-й хвилині турки забили. Після розіграшу кутового відзначився Густаво Енріке. А от у киян в атаці до перерви нічого не вийшло.

Друга половина гри, як і стартові хвилини першого тайму були дуже напруженими в плані боротьби і фолів. Фенербахче знову більше володіла м'ячем, але гол забило Динамо. На 64-й хвилині Буяльський класно розібрався з двома опонентами на фланзі і переадресував м'яч у центр, де Циганков зіграв на випередження і відправив м'яч у сітку. 1:1.

Кінцівка зустрічі виявилася дуже напруженою. Фенербахче, як міг прагнув перемоги, але якщо говорити про реальні гольові моменти, то їх біля воріт Динамо практично не було. І коли здалося, що гра завершиться нічийним результатом, турки забили. На 90+1-й хвилині Бачуайї залишився один в штрафному і вразив ворота Бущана. 2:1.