Динамо у скромному стилі залишило зону вильоту УПЛ

11.09.2022 19:17

Київське Динамо здобуло перші очки в чемпіонаті завдяки мінімальній перемозі над Львовом (1:0).

Динамо нарешті перервало свою рекордну серію з п'яти поразок поспіль. Хоча запитань до гри команди Луческу залишається багато. Звітний поєдинок був маловидовищним. Львів'яни очікувано побудували гру від оборони, однак протягом всього матчу вони так і не зуміли створити бодай один гольовий момент. Не виблискували в атаці і динамівці, попри помітну територіальну перевагу. Однак забити все ж зуміли.

На 32-й хвилині триходівка Сидорчук — Гармаш — Буяльський розірвала захист номінальних гостей і завершилась точним ударом останнього з центру штрафного майданчика.