Динамо скористалося кадровими проблемами Олександрії і гарантувало собі четверте місце

Аватар Віталій Федоренко Віталій Федоренко
584
Олекс-ДК

Олександрія є зручним суперником для Динамо. Досить сказати, що в попередніх 30 протистояннях кияни здобули 23 звитяги!

І в сьогоднішньому поєдинку фаворитом вважалися динамівці, адже у «містян» були серйозні кадрові проблеми. З різних причин їм не могли допомогти ключові виконавці — Цуріков, Третьяков, Mірошніченко.

Інтерес до матчу підігрівало те, що у випадку перемоги Олександрія могла повернути інтригу в боротьбі за четверте місце.

Дебют був явно за гостями, але Буяльський в завершальній стадії діяв не кращим чином, а після удару Шепелєва союзником господарів став каркас воріт. Та на 17-й хвилині динамівці досягли свого: після проходу Кабаєва Андрієвський вразив ціль. Невдовзі Перріс змусив помилитися Сігєєва, відпасував Ванату, який ще раз зіпсував настрій Шевченку. Але перед перервою зумів реабілітуватися Сігєєв, котрий скоротив відставання в рахунку до мінімуму — 1:2.

У другому таймі суперництво точилося з перемінним успіхом. Якоїсь дещиці забракло Кабаєву, аби відзначитися ефектним голом. А ось у його одноклубника Вівчаренка з прицілом усе було гаразд, й після його сильного пострілу м’яч утретє опинився в сітці воріт Олександрії. Потім поєдинок було призупинено через повітряну тривогу. Коли гра поновилася, то гості продовжували диктувати умови й довели справу до розгрому.

Динамо гарантує собі четверту позицію в турнірній таблиці.

Прем’єр-ліга. 27 тур

Олександрія — Динамо — 1:5 (1:2)

Голи: Сігєєв (40) — Андрієвський (17), Ванат (32), Вівчаренко (72), Логінов (77, автогол), Волошин (88).

Олександрія: Шевченко, Бабогло, Ковалець (Mатюшенко, 83), Кулаков (Кобзар, 85), Сігєєв (Калітвінцев, 69), Кожушко (Шулянський, 46), Логінов, Скорко, Копина (Чубатий, 85), Рибалка, Mустафаєв.

Динамо: Нещерет, Вівчаренко, Кабаєв, Шепелєв (Рамадані, 82), Перріс (Караваєв, 82), Ванат (Гармаш, 66), Андрієвський, Тимчик, Дячук (Боль, 89), Буяльський, Сирота.

Попереджені: Кулаков (84) — Кабаєв (54).