Динамо ще в першому таймі вирішило всі питання з Кривбасом

12.11.2023 15:41

У поєдинку 14-го туру УПЛ київське Динамо на виїзді здолало криворізький Кривбас

Фото fcdynamo.com

Один із лідерів турнірної таблиці приймав біло-синіх, які не знали перемог у чотирьох матчах чемпіонату поспіль. Крім того, Динамо щойно залишив Мірча Луческу, а виконувачем обов’язків головного тренера вдруге за рік було призначено Олександра Шовковського.

Тим не менше, кияни відкрили рахунок уже на восьмій хвилині — Кузик не зумів перервати передачу Тимчика на Ваната, який із меж штрафного влучив у ціль. Незабаром Кривбас залишився в меншості, коли Бескоровайний здійснив фол останньої надії проти Ваната. На 27-й хвилині після закидання з глибини Караваєв відірвався від візаві та відправив м’яч у сітку.

У другому таймі Динамо володіло перевагою і могло забивати ще. Проте в підсумку рахунок залишився незмінним — 2:0 на користь підопічних Шовковського.