Динамо показало характер у першому ж матчі нового сезону

30.07.2023 19:04

Київське Динамо здобуло вольову перемогу над закарпатським Минаєм на старті УПЛ

Фото fcdynamo.com

Біло-сині розпочали сезон поєдинком проти закарпатців на домашньому стадіоні імені Валерія Лобановського. У стартовому складі Динамо були цікаві моменти — перший матч після повернення проводив Ярмоленко, а Біловар дебютував за головну команду.

Минай несподівано повів у рахунку вже на третій хвилині — після невдалого вибивання Біловара м’яч підхопив Вітенчук і потужним ударом здалеку не залишив шансів Бущану.

Поступово Динамо оговталося і вже по ходу першого тайму повело в рахунку. Головним героєм став Ванат, який оформив дубль. Спершу Владислав вколотив м’яч у ворота після невдалої дії Одарюка, а згодом у штрафному майданчику скористався пасом Буяльського.

Дуже скоро Динамо знову підвів захисник — Попов отримав пряму червону за фол поти Одарюка. Відповідно, після цього Минай мав можливості, аби відігратися. Проте кілька разів біло-синіх виручав Бущан, також закарпатцям не вистачало влучності. Більше того, на 56-й хвилині пряму червону отримав уже голкіпер гостей Бандура, який збив Ярмоленка, тож склади зрівнялися.

Наприкінці зустрічі кияни заробили пенальті, який реалізував Буяльський. А в компенсований час уже Караваєв чітко зіграв на добиванні після дальнього пострілу Бражка, який сьогодні також дебютував. У підсумку кияни розпочали сезон перемогою на власному полі — 4:1.

УПЛ. 1-й тур

Динамо Минай 4:1 (2:1)

Голи: Ванат (27, 30, Буяльський), Буяльський (87, пенальті), Караваєв (90+3) — Вітенчук (3).

Динамо: Бущан, Тимчик, Попов, Біловар, Дубінчак, Сидорчук (Бражко, 82), Шапаренко (Шепелєв, 82), Ярмоленко (Караваєв, 76), Буяльський, Кабаєв (Сирота, 34), Ванат (Беніто, 76).

Минай: Бандура, Дмитрук (Ольховий, 59), Солдат (Ременяк, 67), Кравчук, Нємчанінов, Булеза (Рогозинський, 46), Одарюк (Гечев, 71), Вітенчук, Ралюченко (Панасенко, 46), Твердохліб, Вишневський.

Попереджені: Бражко (90) — Вітенчук (45+1), Панасенко (46), Кравчук (54).

Вилучені: Попов (32) — Бандура (56).