Динамо не скористалося нагодою зменшити відставання від лідерів

13.11.2022 17:16

Київське Динамо у чисельній меншості не впоралося із ковалівським Колосом

Фото УПЛ

Якщо кияни поступово надолужують згаяне в елітному дивізіоні,здобувши три перемоги поспіль, то ковалівці після вдалого старту пригальмували, зазнавши поразок в двох останніх матчах. До того ж, Колос вважається зручним суперником для Динамо, яке небезпідставно називали фаворитом.

Деякою мірою шанувальників  господарів непокоїло те, що через дискваліфікацію не  мав права грати Ванат, котрий в останніх матчах непогано проявив себе на вістрі атаки. Керманичу киян Мірчі Луческу нічого не залишалося, як надати ще один шанс проявити себе спереду Бєсєдіну.

Ковалівці доволі впевнено в дебюті пресингували і справа до гольових моментів не доходила. Випадав з ансамблю Бєсєдін, котрому не вдавалося зачепитися за м'яч , а дальнім ударам господарів бракувало влучності.

Щоб добитися зламу Луческу випускає після перерви на поле Гармаша замість пасивного Бєсєдіна. Проте прикрі помилки в передачах не дозволяли господарям  диктувати свої умови.

А на 68-й хвилині кияни залишилися в меншості після вилучення Попова, хоча вони продовжували частіше контролювати м'яч.

На 79-й хвилині Лонвейк, що вийшов на заміну примудрився промахнутися з двох метрів від воріт. Ковалівці стіною стояли біля своїх володінь і втримали нічийний  рахунок – 0:0.