«Динамо легко «прибило» данського гранда: дебютний гол на рахунку Піхальонка

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
923
2 голоси
Олександр Піхальонок проти гравців Брондбю. Фото: ФК Динамо
У неділю, 14 липня, київське Динамо у рамках передсезонних зборів зіграло контрольний поєдинок проти данського Брондбю. Матч склався дуже вдало для українців.

Кияни швидко здобули перевагу. Підопічні Шовковського повели у рахунку уже на 14 хвилині, коли голом відзначився Денис Попов. Далі поєдинок ніби вирівнявся й обидва колективи діяли з пермінним локальним успіхом, але без голів.

Уже змінилось у другій половині другого тайму. Починаючи з 71 хвилини, біло-сині ще три рази забили у ворота данського гранду. Серед тих, хто розписувався у воротанх Брондбю знайшлось місце: Антону Царенко, Олександру Андрієвському та Олександру Піхальонку. У підсумку динамівці здобули впевнену перемогу з рахунком 4:0.

Для Піхальонка цей гол став першим у футболці Динамо.

Відео голів доступне ТУТ

Контрольний матч

Брондбю (Данія) – Динамо (Київ, Україна) – 0:4

Голи: Попов, 14, Царенко, 71, Андрієвський, 75, Піхальонок, 81.

• Ранше кияни розписали дві мирові з німецькими командами: Падеборном (0:0) та Шальке (2:2);
  • 17 липня Динамо зустрінеться з Мамелоді Сандаунз;
  • Київська команда на правах віцечемпіона УПЛ зіграє в кваліфікації Ліги чемпіонів. Суперником біло-синіх буде белградський Партизан.