День в історії Збірна України з перемоги розпочала третій розіграш Ліги націй

08.06.2023 10:03

Підопічні Олександра Петракова у Дубліні мінімально обіграли збірну Ірландії

Фото УАФ

8 червня

2022 рік — цього дня збірна України розпочала свій турнірний шлях у Лізі націй. У поєдинку групи В2 підопічні Олександра Петракова у Дубліні зіграли з Ірландією.

Стартовий склад синьо-жовтих зазнав радикальних змін порівняно з матчами з Шотландією та Уельсом. На поле вийшли одразу 10 нових гравців. Зі «старої гвардії» залишився лише Віталій Миколенко.

Поєдинок розпочався з великою переваги господарів, які застосували високий пресинг та створили кілька небезпечних моментів біля воріт Луніна. Україна змогла відповісти далекими ударами Мудрика та Миколенка, які виявились неточними.

У другій частині тайму синьо-жовті перехопили ініціативу і на 38-й хвилині Тарас Качараба чудовим ударом у дев'ятку забив м'яч, проте суддя після наради з арбітром VAR зафіксував офсайд у Артема Довбика, який раніше робив флангову передачу.

Одразу після перерви Олександр Петраков кинув у бій Віктора Циганкова і заміна спрацювала вже за три хвилини. Півзахисник Динамо пробив стандарт від краю поля, м'яч вдарився об землю та зачепивши руку голкіпера ірландців залетів у ворота — 1:0.

У підсумку збірна України втримала мінімальну перевагу і набрала перші три очки у нашій групі В2.

ІрландіяУкраїна0:1 (0:0)

8 червня 2022 року. Дублін. Авіва Стедіум. 40 111 глядачів. Матч Ліги націй УЄФА 2023. Арбітр: Ф.Глова (Словаччина).

Гол: 0:1 Циганков (48).

Ірландія: Келлехер, Коллінс, Даффі, Еган (О`Ши, 62), Крісті (Браун, 69), Хендрік, Каллен, Стівенс (Макклейн, 69), Огбене (Хамільтон, 78), Найт, Робінсон (Обафемі, 69) . Запасні: Талбот, Траверс, Хуріхейн, Кін, Перротт, Молумбі, Ебоселе. Тренер: Стівен Кенні.

Україна: Лунін, Попов, Бондар, Сирота, Качараба (Караваєв, 71), Сидорчук (Ігнатенко, 88), Шапаренко, Миколенко, Зубков (Циганков, 46), Мудрик (Пихальонок, 71), Довбик (Сікан, 80). Запасні: Пятов, Різник, Соболь, Малиновський, Забарний, Зінченко, Матвієнко. Тренер: Олександр Петраков.

Попереджено: Каллен (54) — Миколенко (78).