День в історії. Справжнє визнання отримав уже у зрілому віці

Аватар Сергій Дем'янчук Сергій Дем'янчук
299
0 голосів
День в історії. Справжнє визнання отримав уже у зрілому віці
Красноперов 1

Сьогодні відзначає день народження Олег Краснопьоров — український півзахисник, який дебютував у національній збірній у 28 років

Фото Миколи Бочка

25 липня

1980 рік — народився Олег Краснопьоров, український півзахисник. Починав грати на всеукраїнському рівні у Ворсклі-2 та кременчуцькому АДОМСі. У 20-річному віці потрапив на олівець столичним селекціонерам. Пробував сили у Динамо-2, грав у Закарпатті, Іллічівці, Ворсклі, Металісті.

Справжнє визнання отримав уже у зрілому віці. Тому й у національній збірній України дебютував лише у 28 років. З часу матчу з норвежцями восени 2008 року провів у національній команді ще три поєдинки. При цьому жодного повністю. Натомість був у шорт-листі Мирона Маркевича, який працював із Олегом у Харкові та цінував його найкращі якості. Ще недавно центрального півзахисника можна було побачити в матчах аматорських команд Полтавщини. А в 2018 році Краснопьоров почав тренерську кар'єру, прийнявши Ворсклу U-19. У січні 2021 року прийняв друголіговий Яруд, який потім перейменувався в ФСК Маріуполь.