День в історії. Перший хет-трик у літописі збірної

15.10.2022 10:03

Вісім років тому Марко Девіч став першим футболістом національної команди України, який забив три м'ячі в одному матчі

15 жовтня

2013 рік — цього дня збірна України встановила відразу кілька історичних досягнень. У виїзному матчі з Сан-Марино вона здобула найбільшу виїзну перемогу в історії. Крім того, відкрила рахунок хет-трикам своїх футболістів. Це був заключний двобій групового раунду кваліфікації ЧС-2014. І якби у Лондоні поляки змогли відібрати очки в Англії, команда Михайла Фоменка прямо б потрапляла на чемпіонат світу. Свою частину програми збірна України виконала. А от поляки в Англії програли — 0:2. Щодо матчу в Серраваллі, то вже в дебюті Селезньов з пенальті відкрив рахунок. Слідом з невеликим інтервалом були ще два голи. Справжній розгром наші вчинили господарям після перерви. Зазначимо, щоправда, що з 56-ї хвилини господарі грали у меншості.

Селезньов своїм шансом не скористався

Хет-трик Марко Девіча став першим для футболістів збірної України за всю історію. Причому, Євген Селезньов мав шанс ще до перерви оформити таке досягнення. Також відкрив рахунок своїм голам у національній команді Віталій Мандзюк. Загалом наші гравці завдали по воротах суперника 21 удару, 11 з яких припали в ворота. Опоненти відповіли двома пострілами, у рамку воріт потрапивши лише одного разу. Усі свої удари господарі завдали ще першої половини матчу. Повторити гольове досягнення Марко Девіча в одному матчі поки зміг лише Андрій Ярмоленко, який трохи більше року, у листопаді 2013-го, зміг тричі вразити ворота Люксембургу.