День в історії. Один із найкращих матчів в історії збірної України

Аватар Сергій Дем'янчук Сергій Дем'янчук
678
07.06-Сербия

Чотири роки тому команда №1 у Львові відвантажила п'ять «сухих» м'ячів у ворота грізної за іменами збірної Сербії

7 червня

2019 рік — цього дня збірна України на Арені Львів знищила Сербію в поєдинку третього туру відбору на Євро-2020. У середині першого тайму синьо-жовті видали 10-хвилинку, яка визначила перебіг усього поєдинку. На 25-й хвилині Коноплянка завдав класного удару у площину воріт, але і з цим пострілом, і з добиванням Яремчука Дмитрович впорався. Втім, уже наступної атаки українці відкрили рахунок. Караваєв промчав правим флангом, прострілив у штрафний майданчик, де на самоті опинився Циганков. Точний удар із лівої — 1:0. За кілька хвилин Віктор оформив дебютний дубль у складі збірної. Яремчук поборовся і перехопив м'яч у центрі, скинув Циганкову, який протяг круглого до чужого штрафного майданчика і завдав точного пострілу в «дев'ятку». І це вже 2:0.

Дебютний гол Яремчука та дубль Коноплянки

Друга 45-хвилинка розпочалася з «хука» від Коноплянки. У першій атаці Малиновський скинув м'яч вінгеру на фланг, той змістився в центр і у фірмовому стилі поклав снаряд у дальній кут. Для Євгена цей гол став ювілейним 20-м у футболці національної команди. На 58-й хвилині пройшла комбінація Малиновський — Караваєв — Яремчук із дебютним голом Романа за збірну. Радості львівської публіки не було меж. Потім у ході контратаки Малиновський віддав класний пас Коноплянці, а той знову завдав блискучого удару, змістившись із флангу до центру. Дмитровичу довелося виймати м'яч із сітки вже вп'яте!