День в історії. Ляпас від карлика

06.06.2023 16:03

П'ять років тому збірна України зазнала неприємної з точки зору іміджу поразки від команди Мальти

Фото УАФ

6 червня

2017 рік — цього дня національна збірна України, яка готувалась до матчу проти Фінляндії в рамках кваліфікації ЧС-2018, провела товариський поєдинок проти Мальти. Гра відбулася у австрійському Граці. На 10-й хвилині острів'яни організували атаку, і Морозюк не без зусиль перервав гострий простріл вздовж воріт. На 14-й хвилині мальтійці розіграли кутовий, пішла навісна передача, і Зак Мускат з італійського Ареццо за потурання Кучера буквально розстріляв Пятова. 0:1.

Так, збірна Мальти поставила автобус, але при цьому ще в першому таймі мала три реальні моменти для того, щоб розвинути успіх. Синьо-жовті грали надто інертно. Створював гостроту Ярмоленко, намагався замкнути ланцюжок Селезньов, але все це було якось не те… А тут ще й злива зарядила. Після перерви Андрій Шевченко замінив усіх польових гравців. Проте цілісна картина не змінилася. Наша команда володіла ініціативою, створювала моменти, але творіння при позиційних атаках цього вечора виходило не ідеальним. В кінці ж пішов поспіх, сумбур, але суперника дотиснути так і не вдалося. У результаті дуже неприємна з точки зору іміджу поразка.