День в історії. Дебют Максимюка та Ковальова, почин Скаченка

19.08.2022 14:01

24 роки тому збірна України напередодні відбірного турніру Євро-2000 провела товариський поєдинок із командою Грузії

Йожеф Сабо. Фото УАФ

19 серпня

1998 рік — збірна України провела товариський матч, розгромивши в Києві збірну Грузії (4:0). Зустріч із грузинами запам'яталася дебютом Романа Максимюка із Зеніту та Сергія Ковальова із Шахтаря (останній відразу ж відкрив рахунок своїм голам та асистам). Також у шостому матчі відзначився дебютним точним ударом Сергій Скаченко, один із героїв майбутнього відбірного турніру до Євро-2000.

«Це була остання репетиція національної збірної перед стартом у відбірному турнірі чемпіонату Європи-2000. Звісно, ​​збірна України не могла показувати усі свої козирі. Треба було трохи схитрувати, напустити диму спостерігачам з Росії, що знаходилися тут. Тому довелося грою трохи поваріювати.

За великим рахунком я залишився задоволений і результатом, і власне діями підопічних. Те, що було задумано, багато в чому вдалося втілити у життя. Хлопці, видно, поставилися до гри з грузинами серйозно. Не так, як місяць тому, коли думали обіграти поляків, не докладаючи максимум зусиль, стоячи.

Водночас я б не сказав, що Грузія — слабка команда. Але у русі збірна України їх сьогодні значно перевершила. Звичайно, було на нашому боці якоюсь мірою й везіння. Два голи у ворота грузинів влетіло після рикошетів. Але натомість за таких погодних умов, які були сьогодні, дальні удари вважаються дуже небезпечною зброєю, і хлопці це довели», — говорив після перемоги над Грузією головний тренер збірної України Йожеф Сабо.

Лента новостей

Українські інтернет казино