День в історії. Дебют Андрія Луніна і безліч втрачених моментів

23.03.2023 16:03

Пть років тому цього дня збірна України допомогла Саудівській Аравії у підготовці до чемпіонату світу

23 березня

2018 рік — у  Марбельї відбувся товариський матч збірних України та Саудівської Аравії. Наші суперники готувалися до мундіалю та активно проводили спаринги. Для синьо-жовтих гра стала першою в 2018 році. Андрій Шевченко вдався до деяких змін у складі. Так, у центральну вісь до Степаненка вирушили Зінченко та Марлос, праворуч у півзахисті вийшов Циганков, а місце у воротах збірної вперше зайняв Лунін.

Нелогічний результат першого тайму

М'ячем відразу оволоділа наша команда, але небезпечних моментів довелося почекати. Удар Марлоса заблокували, Зінченко вривався у штрафний майданчик, але не зміг пробити, не влучив у ціль Коноплянка. Євгеній також класно вирізав на Кравця, але на це не вистачило сили, щоб направити м'яч у дальній кут. Далі гра трохи заспокоїлася, але синьо-жовті продовжували шукати нагоди. На 29-й хвилині Матвієнко вбіг у штрафний майданчик, але не зміг акцентовано прострілити. Але за три хвилини Україна таки відкрила рахунок: Коноплянка виконав крос, а Кравець, залишений наодинці, впевнено пробив головою у протихід голкіперу. Втім, піти на перерву з перевагою підопічним Ангдрія Шевченко не вдалося. На 38-й хвилині українці невдало розібрали гравців під час кутового та Аль-Мувалад після метушні розстріляв ворота Луніна.

Україні не пощастило наприкінці

На початку другої половини Матвієнко прорвався своїм лівим флангом і пробив з гострого кута, але Аль-Мосайлем зреагував. Україна продовжувала володіти м'ячем, але щільна оборона аравійців та важкий газон не дозволяли комбінувати. Наступний момент виник на 59-й хвилині, коли Буяльський по високій траєкторії з меж штрафного потрапив у поперечину. Кінцівка була за нашою збірною. Спочатку Коноплянка після відмінної діагоналі не зумів як слід обробити м'яч і схибив. На 85-й хвилині Марлос після сольного проходу пробив точно в голкіпера, а незабаром Бесєдін після корнера не влучив у порожній кут. Найреальніший шанс вирвати перемогу втратили на 89-й хвилині динамівці. Бесєдін пробивав з кількох метрів, але Аль-Мосайлем потяг, а потім Буяльський виявився першим на добиванні, але воротар опонентів якимсь дивом відбив і другий удар. У результаті поєдинок так і завершився із нічийним рахунком 1:1.