23.05.2023 10:04

Два роки тому національна збірна України зіграла внічию у першому в історії поєдинку проти команди Бахрейну

Фото УАФ

23 травня

2021 рік — у стартовому спарингу напередодні Євро-2020 Україна вперше в історії зустрічалася з Бахрейном. Перший тайм пройшов із очевидною перевагою господарів, але гольових моментів наші хлопці не створили. Вистачало в діях підопічних Андрія Шевченка помилок та й суперник грамотно оборонявся, не надавав багато простору. Тим не менш, у першому таймі за небезпечними моментами синьо-жовті набагато перевершили свого суперника.

У перерві Шевченко кинув у бій Циганкова, Довбика та дебютанта Судакова. Господарі ще додали. Останні півгодини зустрічі Бахрейн почав просідати, але українцям все не вдавалося забити. Своїми ударами відзначилися Шапаренко і Марлос, все той же Марлос вивів віч-на-віч Довбика, але Артем, обігравши голкіпера, з гострого кута влучив у штангу.

А потім Бахрейну вдалося шокувати трибуни ОСК Металіст. Після закидання суперників Трубін необдумано вибіг уперед і збив Аль-Хумайдану, а Дхія реалізував пенальті. Наша команда побігла відіграватися, але на висоті був голкіпер суперників, який потяг удари Циганкова та Шапаренка.

Втім, у доданий час українці все ж таки зрівняли рахунок: Довбик зачепився за м'яч у чужому штрафному майданчику і прострілив, а Циганков вніс м'яч у сітку. У підсумку — 1:1.

УкраїнаБахрейн1:1

Голи: Циганков (90+1) — Дхія (75, з пенальті).

Україна: Трубін, Тимчик (Караваєв, 78), Кривцов (Попов, 63), Матвієнко, Миколенко, Степаненко (Судаков, 46), Шапаренко, Макаренко (Сидорчук, 63), Зубков (Циганков, 46), Бесєдін (Довбик, 46) ), Марлос. Запасні: Бущан, Пятов, Сирота, Леднєв, Бондаренко, Забарний.

Тренер: Андрій Шевченко.

Арбітр: П.Орел (Чехія). 23 травня 2021 року. Харків.