Декласувавши Колос, Олександрія серйозно налаштована на єврокубкову зону

05.11.2022 15:38

В Олександрії зустрічалися сусіди по турнірній таблиці і, як кажуть у таких випадках, на кону було відразу шість очок

Фото fco.com.ua

Суперники підійшли до протистояння, котре розпочалося з 15-хвилинним запізненням, з хорошим настроєм. Олександрійці в попередньому турі зіграли внічию з одним з грандів — Шахтарем, а Колос перервав свою без виграшну серію, взявши гору над Вересом. До речі, керманич ковалівців Ярослав Вишняк не став міняти переможного складу, тоді, як його колега Юрій Гура вніс доволі суттєві кадрові корективи.

У першому таймі умови диктували господарі. Вже в дебюті Демченку якоїсь дещиці забракло, аби відкрити рахунок, але захисники гостей відвели загрозу. Але на 8-й хвилині передачу Оріховського перехопив Рибалка і впритул пробив у дальній від Волинця кут воріт. Воротар був безсилий. 1:0. Олександрійці ще до перерви могли зняти питання про переможця, проте союзником Колоса після удару Калитвинцева стала стійка, а Ковалець двічі промахувався з близької дистанції.

Господарі й у другій 45-хвилинці володіли ініціативою. Щоправда, ковалівцям вдалося відновити рівновагу після реалізованого Оріховським пенальті за гру рукою Демченком. Проте невдовзі пенальті був призначений у ворота гостей і Третьяков знову вивів господарів уперед. Це додало наснаги олександрійцям і вони довели справу до розгрому. Відзначилися невгамовні Рибалка і Третьяков, що дозволило їм оформити по «дублю». Здобувши важливу звитягу містяни закріпилися в єврокубковій зоні.

Прем'єр-ліга. 11 тур

Олександрія — Колос — 4:1

Голи: Рибалка (8, 69, з пенальті), Третьяков (61, з пенальті, 73) — Оріховський (53,з пенальті).

Олександрія: Білик, Бабогло, Ковалець (Кобзар, 78), Калитвинцев, Третьяков, Mірошніченко, Дячук (Бондаренко, 78), Шулянський (Кожушко, 46), Демченко, Цуріков, Рибалка (Дришлюк, 83).

Колос: Волинець, Ємець, Чоботенко, Новак (Гончаренко, 43), Зозуля, Mілько (Богданов,78), Оріховський, Кузик (Mякушко, 46), Смирний (Попов, 46), Ільїн, Лисенко (Безбородько,46).

Поперереджені: Бабогло(86) — Смирний (26), Лисенко (33), Безбородько (61), Mякушко (72), Ільїн(85).