Дебютні голи Мудрика та Піхальонка не є офіційними й до реєстру національної збірної України не ввійдуть

12.05.2022 13:00

У середу, 11 травня національна збірна України в межах підготовки до червневих поєдинків плей-офф відбору ЧС-2022 та Ліги націй у контрольному матчі зустрічалася з представником бундесліги — «Боруссією» з Менхенгладбаха.

Гра синьо-жовтих на арені «Боруссія Парк», яка стала першою для головної команди країни 2022 року, порадувала не лише результатом (2:1), але й ефектними голами Михайла Мудрика та Олександра Піхальонка, які вперше вийшли у складі національної збірної й зуміли відзначитися за кілька хвилин після своєї появи на полі.

Фото прес-служби УАФ

Звісно, ми вітаємо виконавців із цим приємним для них фактом і бажаємо їм подальших успіхів у лавах національної команди, але мусимо уточнити: матчі останньої проти клубів не є офіційними, а отже, всі їхні статистичні дані (рахунки, голи) й показники футболістів (ігрові хвилини, забиті м’ячі, асисти, дисциплінарні покарання) до реєстру не входять. Наша збірна за свою 30-річну історію вже неодноразово під час навчально-тренувальних зборів проводила спаринги проти клубних команд, і технічні дані цих поєдинків були лише одним з інструментів аналізу для тренерського штабу.

До реєстру національної збірної входять лише матчі проти національних збірних інших країн або територій, що є членами ФІФА, під час яких учасники дотримуються Правил гри й регламентних норм ФІФА для проведення таких поєдинків.