Гол Романа Яремчука приніс перемогу Валенсії в іспанській Ла Лізі (відео)

03.02.2024 17:03

Гол українського форварда Романа Яремчука приніс Валенсії три очки в чемпіонаті Іспанії

Валенсія Романа Яремчука в матчі 23-го туру чемпіонату Іспанії приймала Альмерію. Український форвард вийшов у стартовому складі господарів і відграв 70 хвилин.

На 23-й хвилині Яремчук за рахунку 1:0 відгукнувся на навісну передачу з глибини поля і головою спрямував м'яч у ворота, подвоївши перевагу своєї команди.

ВІДЕО

Цей гол став другим для Яремчука в Ла Лізі, однак він був трохи затьмарений жовтою карткою, яку Роман отримав через те, що зняв футболку при святкуванні.

Сам матч завершився перемогою Валенсії з рахунком 2:1. Галісійці набрали 35 очок і вийшли на сьоме місце в турнірній таблиці.