Даріо Срна на чолі Шахтаря розпочинає з крупної звитяги

21.10.2023 19:21
Категории: Топ Новини
Фото upl.ua

Це був перший матч Шахтаря під керівництвом Даріо Срни й остання репетиція перед протистоянням з Барселоною в Лізі чемпіонів.

До перерви в ігровій перевазі номінальних господарів сумнівів не було. Вони створили кілька гольових моментів, але реалізували тільки один, коли на 20-й хвилині Сікан скористався передачею Зубкова.

В другому таймі гості діяли більш активно. Вони хоч і виступали без дискваліфікованих лідерів — Лопирьонка й Пасіча, але намагалися відповідати атакою на атаку донеччан. Проте захист гірників, куди повернувся після травми Бондар, діяв доволі надійно. Хоча Хобленко двічі опинявся на ударній позиції та на висоті був Різник. А в гірників міг відзначитися Зубков, але союзником черкащан став каркас воріт. А під завісу матчу в центрі уваги опинився Келсі, що оформив дубль. 3:0.