Цукерка Цурікова скрасила маловидовищне дійство між Олександрією та Львовом

22.10.2022 17:18

У поєдинку 8-го туру УПЛ Олександрія здобула перемогу над Львовом з рахунком 2:0.

У першому таймі гра була малопривабливою. Достатньо сказати, що протягом цього часу команди зробили аж два удари. Хоча Олександрія і володіла територією, однак львів'яни в обороні грали надійно. А одного разу навіть створили чудовий момент для Бугая, однак той не зумів реалізувати побачення з голкіпером.

Команди вже подумками були в роздягальні, коли Олександрія несподівано відкрила рахунок. Калітвінцев зробив передачу на партнера в центр штрафного, однак м'яч адресата не знайшов, зате підступно влетів під дальню штангу не без помилки воротаря. Йшла друга компенсована хвилина...

Питання ж у цій грі були зняті завдяки Цурікову, який забив шикарний гол діагональним ударом майже з кута штрафного майданчика. Відтак Олександрія здобула очікувану перемогу і закріпилася на чистій третій сходинці турнірної таблиці.