«Cтав футболістом – все, ти мільйонер»: Степаненко розповів чи слід чекати на його фамільну династію в УПЛ

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
48
1 голос
«Cтав футболістом – все, ти мільйонер»: Степаненко розповів чи слід чекати на його фамільну династію в УПЛ
Родина Степаненків. Фото: Google
Півзахисник донецького Шахтаря та національної збірної України Тарас Степаненко розповів, чи хоче він, щоб його діти пішли його стопами, тобто стали професійними футболістами.

Тарас Степаненко не вважає за потрібне будь-що наполягати на тому, щоб його сини, всі чи хтось один, обов’язково стали професійним футболістами.

«У нас просто зараз пушать дітей цих. Я дивлюся, всі хочуть футболістів. Усі думають, що став футболістом – все, ти мільйонер. Але вони не бачать людей, які стали футболістами, пограли по нижчих лігах – і в підсумку немає ні освіти, ні професії, і нічого не заробив.

Тому я хочу, щоб мої діти вчилися гарно і здобули освіту. Стануть футболістами – це їхня праця, я їм тільки допоможу. Ні – значить ні», – розповів Степаненко в інтерв'ю ютуб-каналу Трендець.

Тарас з 2013 року одружений з Маргаритою Степаненко. У шлюбі у подружжя народилося троє синів: Ярослав, Святослав і Мирон.

  • У підсумковій турнірній таблиці УПЛ Шахтар фінішував на першому місці, захистивши свій титул чемпіона, до якого додав ще й здобуття національного Кубка.
  • У сезоні 2023/24 років Тарас Степаненко відіграв за донецький Шахтар 31 поєдинок у всіх офіційних турнірах: одна результативна передача.
  • Аналітично-статистичний портал Transfermarkt оцінює 34-річного опорного півзахисника у два з половиною мільйони євро.