Асист п’яткою Довбика і гольова передача Циганкова: як зіграли українські збірники за Жирону в Ла Лізі

Аватар Андрій Піскун Андрій Піскун
1636
Циганков і Довбик

Віктор Циганков і Артем Довбик відзначилися результативними діями у матчі Алавес – Жирона (2:2) в рамках 35-го туру чемпіонату Іспанії. На рахунку українців гольові передачі.

Жирона на виїзді зустрічалася із Алавесом. Гравці збірної України Віктор Циганков і Артем Довбик вийшли на поле у старті каталонської команди.

Циганков вже на четвертій хвилині гри відзначився асистом, зробивши точний навіс з кутового на Еріка Гарсію.

Алавес, зусиллями Гуріді, рахунок зрівняв, проте майстерність Артема Довбика під кінець першого тайму дозволила каталонцям знову вийти вперед. Артем віддав гольову передачу п’яткою на Ерреру.

👉Дивитись відео асистів Циганкова і Довбика👈

Але втримати перемогу команда українців не зуміла, пропустивши від того ж Гуріді на останній хвилині компенсованого часу.

Зазначимо, що Жирона вже гарантувала собі місце у Лізі чемпіонів наступного сезону. Нижче топ-4 команда українців за будь-яких розкладів не впаде.

Ла Ліга, 35-й тур

Алавес – Жирона – 2:2

Голи: Гуріді, 12, 90+9 – Гарсія, 4, Еррера, 44.

Жирона після 35-ти зіграних матчів у Ла Лізі посідає друге місце у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії з 75-ма очками в активі. У наступному турі каталонці зіграють проти Вільярреала. Гра запланована на 14 травня.

• Циганков у цьому сезоні провів за Жирону 31 матч, у яких забив шість голів та оформив п’ять асистів.
• Transfermarkt оцінює вінгера в 28 мільйонів євро.
• Довбик зіграв за Жирону 36 матчів у всіх офіційних турнірах, забив 20 голів та віддав вісім результативних передач.
• Transfermarkt оцінює українця в 30 мільйонів євро.