Циганков та Довбик запалили за Жирону в чемпіонаті Іспанії. Правда, один з українців — зі знаком мінус (відео)

23.09.2023 17:04

У шостому турі іспанської Ла Ліги Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика приймала Мальорку і українці стали ледь не головними дійовими особами зустрічі. Але з різними полюсами.

Вже на 4-й хвилині Циганков необачно зіграв рукою у своєму штрафному майданчику. Мурікі пенальті реалізував і вивів гостей уперед.

На 26-й хвилині Лопес урівняв шанси, а на 33-й — Довбик реалізував пенальті (ВІДЕО) і вивів господарів уперед. Потім Жирона забила ще тричі (одного разу з передачі Довбика) і довела зустріч до своєї перемоги — 5:3. Цікаво, що наставник господарів Мічел замінив обох українців на 61-й хвилині.

Набравши 16 очок, каталонська команда українців поки злетіла на першу сходинку турнірної таблиці.