Циганков не допоміг: Жирона продовжила безвиграшну серію та перебуває нижче екватору в турнірній таблиці Ла Ліги

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
17
1 голос
Віктор Циганков. Фото: Х-акаунт Жирони
У поєдинку сьомого туру іспанської Ла Ліги Жирона, кольори якої захищає український вінгер Віктор Циганков, не зуміла на домашньому полі переграти Райо Вальєкано.

Настільки блідого тайму від Жирони, як у матчі проти Вальєкано, де підопічні Мічела Санчеса не зуміли за 45 хвилин бодай влучити у площину воріт, котрі захищав Аугусто Баталья, бачити давно не доводилося. Однак і суперники червоно-білих у нападі були дуже беззубими. Тож підсумкові нулі на табло стали закономірним підсумком першої половини гри.

Не дочекалися глядачі на голи і по перерві. Криза Жирони триває. З урахуванням матчу у Лізі чемпіонів проти ПСЖ (0:1) каталонці не знають смаку перемоги у чотирьох поєдинках поспіль.

Щодо Циганкова, то сьогодні Віктор відіграв повний матч і єдине чим він зумів «відзначитися», стала жовта картка.

Іспанія. Ла Ліга

7-й тур

Жирона – Райо Вальєкано – 0:0 (0:0)

• Після семи турів Жирона та Райо Вальєкано посідають у турнірній таблиці Ла Ліги 12-те та десяте місця відповідно.
  • У наступному турі Циганков і компанія завітають до Віґо, де зіграють проти місцевої Сельти. Поєдинок заплановано на 29 вересня. Гра розпочнеться о 15:00 за київським часом.
  • Райо Вальєкано у тирі номер вісім вдома прийматиме Леганес. Матч відбудеться 28 вересня і стартує о 17:15.
  • Циганков у поточному сезоні зіграв за Жирону в шести поєдинках у всіх офіційних турнірах: один гол, одна результативна передача.
  • Transfermarkt оцінює Віктора у 30 мільйонів євро.