«Чули від першого до останнього поверху»: журналіст розкрив реакцію Шевченка на поразку від Румунії

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
181
1 голос
«Чули від першого до останнього поверху»: журналіст розкрив реакцію Шевченка на поразку від Румунії
Андрій Шевченко: Фото: Google
Національно збірна України змогла здолати Словаччину й стати на переможну стежину у рамках Євро-2024. Проте, історії про те, як команда пережила поразку від Румунії (0:3) з’являтись не перестають.

Про те, що відбувалось у таборі національної команди після провального старту на Євро у грі проти Румунії розповів Ігор Бурбас.

«За моєю інформацією, усе не завершилось розбором польотів у роздягальні. Розбірки продовжились у готелі, куди приїхав президент УАФ Андрій Шевченко. Він насипав там так, кажуть, що аж гай шумів. Найбільше діставалося Зінченку», – сказав Бурбас на своєму YouTube-каналі.

Він додав, що його дані не є істиною у останній інстанції, але того дня у Мюнхені (де відбулась гра з румунами) було дуже гучно:

 «Мені так сказали, я можу помилятися. Але казали, що від першого й до останнього поверху весь готель чув. Це притому, що це готель у Мюнхені, де живе не лише збірна України».

Також журналіст додав, що після програного поєдинку на футболістів очікували певні «санкції»:

«Насправді, у цей день приїхали родичі, дружини футболістів. І Шевченко спочатку хотів не пускати, але потім зжалився. Проте, сказав, що з цим треба закінчувати».

Нагадаємо, що учора збірна України перемогла Словаччину (2:1) та зберегла шанси на вихід у плей-оф.

Календар матчів групи Е на Євро-2024

22 червня. 22:00. Бельгія – Румунія

26 червня. 19:00. Україна – Бельгія

26 червня. 19:00. Словаччина – Румунія