Зоря розправилася з Рухом і не дозволила Дніпру-1 піти у відрив

02.04.2023 17:14

Луганська Зоря забила три сухих м'ячі у ворота львівського Руху

В завершальному поєдинку 19-го туру чемпіонату України луганська Зоря у Києві на стадіоні Динамо приймала львівський Рух.

Матч пройшов за великої переваги номінальних господарів, які вже на 19-й хвилині заробили пенальті. Вирок впевнено виконав Булеца.

По перерві луганці ще двічі змусили капітулювати голкіпера суперника. Голами відзначилися Русин та Погорілий – 3:0.

Після цього матчу у Зорі стало 40 очок і вона посідає третє місце в турнірній таблиці, відстаючи від Дніпра-1 на два бали. Рух із 17-ма пунктами знаходиться на 15-й позиції.