Руслан Ротань на чолі Олександрії вшосте із семи спроб зіграв унічию

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
676
Черноморец - Александрия

Олександрія Руслана Ротаня підписала мирову з Чорноморцем у національній першості

Олександрія в поєдинку 20-го туру чемпіонату України приймала Чорноморець.

На 36-й хвилині рахунок у зустрічі зусиллями Данила Аліференка відкрили гості. Однак моряків вже у компенсований до першого тайму підвів Олександр Демченко, який награв на другу жовтку картку, яка перетворилася на червону.

У меншості Чорноморець втримати перемогу не зміг і на 69-й хвилині рахунок зрівняв Кирило Ковалець – 1:1.

Отже, Олександрія Руслана Ротаня вшосте із семи матчів під його керівництвом зіграла внічию.

Після цього матчу у Олександрії стало 32 очка і вона посідає п'яту сходинку у турнірній таблці. Чорноморець з 20-ма пунктами перебуває на 11-й позиції.