Десять м'ячів на двох під дощем і градом! Металіст і Верес влаштували грандіозну перестрілку

15.04.2023 15:10

Харківський Металіст і рівненський Верес у матчі чемпіонату України забили десять м'ячів

Фото upl.ua

У домашньому поєдинку 21-го туру чемпіонату України харківський Металіст в Ужгороді приймав Верес. Матч під проливним дощем і градом вийшов надрезультативним.

Вже в першому таймі команди забили один одному сім м'ячів і пішли на перерву за рахунку 4:3 на користь господарів.

У другій половині гри негода дещо вщухла, але суперники не заспокоїлися і продовжили гольове шоу. В результаті нічия – 5:5.

Після цього поєдинку у Металіста стало 19 очок і він посідає 15 місце у турнірній таблиці. Верес має 20 пунктів і розміщується на 13-й сходинці.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 21 тур

Металіст – Верес – 5:5 (4:3)

Голи: Картушов (6), Порох (10), Прядун (24), Бойчук (38), Наумець (82) – Блізніченко (18, з пенальті, 59), В. Шарай (22, 55), Хондак (36).

Металіст: Єрмолов, Романюк, Мизюк, Порох, Коррал, Ралюченко, Панасенко (Наумець, 65), Чідомере (Чайковський, 46), Бойчук, Прядун, Картушов (Демченко, 74).

Верес: Когут, Гагун, Хондак, Вовченко, Г. Пасіч, Кльоц, Курко, Блізніченко (Дахновський, 79), С. Шарай, В. Шарай, Гайдучик (М. Шестаков, 76).

Попередження: Мизюк (17), Романюк (40), Чайковський (49) – Когут (61), Дахновський, (87), Гагун (88).

У наступному турі Металіст зіграє на виїзді з Ворсклою, а Верес прийматиме Минай.